Huulte püsimeik

Huulte püsimeik parendab nende värvi, vormi ja kontuuri. Huulte püsimeik aitab vabaneda ebasümmeetriast ning suurendab Teie huuli visuaalselt. Ja mis peamine – Teil pole enam vaja kasutada huulepulka – kulutada raha selle ostmiseks, samuti võite täiesti rahumeeli süüa ning juua, kartmata huulevärvi maha hõõruda, jättes jäljed pokaalile. Huulte püsimeigi protseduuri käigus joonistatakse vajadusel uus kontuur loomulikest piiridest ülespoole, aga vahemik joonistatud kontuuri ja Teie naturaalse huuleserva vahel toonitakse vastavalt huule loomulikule värvitoonile („varjutatakse“, nagu ütlevad spetsialistid). Varjutuse kontuuri värv valitakse individuaalselt. Huulte püsimeik on suurepärane vahend eakamatele daamidele, mille tulemusel saab visuaali muuta nooremaks ja rõõmsamaks ning huulevärv ei roni mööda kortse laiali. Samuti saab püsimeigiga neutraliseerida vanusega tekkinud huulte lillakat tooni, mis näitab väga eredalt välja naise kõrgemat vanust.
Huuli saab ka täiesti neutraalse tooniga püsimeikida, et parendada huulte kuju ja tuua esile rohkem huulte kontuuri (nt kui see on hajunud tihedate ohatiste tõttu).
Kodune hooldus on sama tähtis kui teostus salongis.  Seepärast on vaja esimese 24 h jooksul huuli puhastada alkoholi mittesisaldava desinfitseerimisvahendiga. Selline hooldus väldib huultele liiga paksu kooriku tekkimist. Samuti tuleb huuli niisutada ning ravida kookosõliga seni kuni koorikud on täiesti nahalt eemaldunud (umbes 5 päeva, alates teisest päevast). Kui protseduuri teostatakse päikeselisel hooajal, siis on soovitan enne välja minekut huultele kanda palsamit. Väga oluline on huulte paranemise ajal tarvitada herpesevastast ravimit, mis sisaldab Atsikloviiri. Eestis saab selle ravimi ilma retseptita. Seni kuni püsimeigi huuled paranevad, ei ole lubatud käia saunas ega ka basseinis (umbes nädal kuni paar). Kuuaja jooksul pole soovitav võtta päikest või käia solaariumis ega teha tugevaid koorimisi. Koorikut ei tohi ise maha hõõruda vaid lasta loomulikult eemalduda. Umbes kuu aja pärast näeme lõplikku tulemust ja saame teada, kas on vaja korrektsiooni.

© 2018 Blanka | Aknalb OÜ | blanka@blanka.ee