Blanka iluteenused

Soovite tellida efektse ja loomuliku kulmude püsimeigi (tattoo-meigi), mille kannab peale oma ala meister, töökas mikropigmentoloog ja andekas meigikunstnik? Või köidab Teid kergelt ja vabalt täidetud rikkalike huulte tattoo-meik, millega huuled on alati värsked (ei jää jälgi söömisest ega pokaalist rüüpamise järel) ning korralikult värvitud? Või on Teie valik silmade püsimeik, mis lubab Teil külastada basseini, tegelda spordiga, elada maksimaalselt aktiivselt, muretsemata valel ajal laiali valgumata tuši pärast? Uskuge, see ilu ja mugavus on Teist vaid ühe telefonikõne kaugusel. Püsimeik ehk tattoo-meik – see värviline huulte, kulmude ja laugude korrektsioon lubab praktiliselt nahka traumeerimata luua soovitud näojooned. Püsimeiki võib „kanda” ööpäev läbi, kasutamata või peaaegu kasutamata dekoratiivkosmeetikat. Seega on meie eesmärk teha Teie nägu veel kaunimaks, veel veetlevamaks, et Te igas olukorras, pereringis, sõbrannadega, kolleegidega, ja lõpuks, kahekesi armsa inimesega, oleksite vastupandamatu! Püsimeik laseb Teil olla alati hoolitsetud ja stiilne: igas olukorras ja igal ajal.

Samuti saate Blanka juures nautida Eesti Looduskosmeetika LUMI näo- ning kehahooldusi ja neid tooteid ka endale koju soetada.
Veel on mitmeid erinevaid tervendavaid ning kaunistavaid massaaže, mis annavad mõnusa lõõgastuse ning tervema enesetunde.
Eesmärk on pakkuda kõigile ILU ja TERVIST!

© 2018 Blanka | Aknalb OÜ | blanka@blanka.ee