Massaaž

Massaaž on ajalooline teraapiavorm, mis on mõeldud lõõgastuseks, lihaspingete leevendamiseks, vereringe stimuleerimiseks ja üldise heaolu edendamiseks.

On palju erinevaid massaaži liike, igaüks neist keskendub erinevatele piirkondadele või terapeutilistele efektidele.

Blanka ilustuudio pakub järgnevaid massaaže:

Klassikaline massaaž 50min või 1h 20min
See on üks levinumaid massaaži liike ning koosneb lihaste sõtkumisest ja hõõrumisest eesmärgiga leevendada füüsilist stressi ja valu.

Seljamassaaž 20 min
Nagu nimigi ütleb, keskendub see massaažiliik seljale. Seljamassaaž võib aidata leevendada istuva töö või pikaajalise seisva tööga seotud lihaspingeid.

Kupumassaaž 50 min
Selles massaažis kasutatakse väikesi tasse või kuppe, mis seotakse vaakumi tekitamiseks naha külge. See protseduur võib aidata leevendada lihaspingeid ja parandada vereringet.

Lümfimassaaž 50 min või 1h 20 min
See spetsialiseeritud massaažitehnika on mõeldud lümfisüsteemi stimuleerimiseks, aitamaks kehal vedelikke paremini filtreerida ja eemaldada.

Tai jalamassaaž 50 min
See massaaž kasutab jooga, akupressuuri ja refleksoloogia elemente, et lõdvestada ja tasakaalustada kogu keha.

Tselluliidivastane massaaž 50 min
Seda tüüpi massaaž on mõeldud tselluliidi välimuse vähendamiseks, stimuleerides vereringet ja lümfi äravoolu tselluliidiga mõjutatud piirkonnas.

Aromatouch 45 min
Seda massaazi võiks nimetada ka keha õrnaks ja pehmeks silitamiseks eeterlike õlidega.

Lomi Lomi massaaž 1h 20 min
Seda massaaži peetakse unikaalseks oma intuitiivse lähenemise ja voolavate liigutuste poolest ning seda tajutakse sageli kui kogu keha tervendavat protsessi, mis ühendab ka inimese vaimset ja emotsionaalset poolt.

Lomi Lomi sobib hästi kingiks nt poissmeeste õhtule või tüdrukute õhtule või oma kallimale.

Vana-Eesti massaaž ehk Soonetasumine 50min/ 1h 20 min/ 1h 50 min
See on tuhandeid aastaid vana eestlaste ravitsemise meetodid, mis on kokku kogutud meie kodumaa eri paikadest ja loodud ühtseks massaažiks.

Tai massaaž 50 min/1h 20 min/ 1h 50 min
See massaaž on täisväärtuslik teraapia, kus kasutatakse venitusharjutusi ja akupressuuri, et tasakaalustada keha energiaid.

Segmentmassaaž 50 min/1h 20 min
See on spetsiaalne tehnika, mis keskendub keha konkreetsetele segmentidele, aidates leevendada valu, parandada organite funktsiooni ja soodustada üldist heaolu.

Aroomiteraapia 45 min
See on looduslike eeterlike õlide kasutamine lõhnade kaudu, et toetada füüsilist, emotsionaalset ja vaimset heaolu.

Närviteede massaaž 50 min/ 1h 20 min
See on teraapia, mis keskendub keha närvipunktidele, kasutades spetsiifilisi massaaži tehnikaid valu leevendamiseks ja lihaspingete vabastamiseks.

Abhyanga massaaž 50 min/ 1h 20min
See on India Ayurveda traditsiooniline massaaž, kus keha masseeritakse soojendatud ravimtaimeõlidega, et tasakaalustada keha ja meelt ning taastada heaolu.

Kõhumassaaž 50 min
See on terapeutiline massaaž, mis keskendub kõhu piirkonnale, aidates leevendada seedeprobleeme, lõdvestada kõhu lihaseid ja parandada seedimist.

Mana teraapia koosneb 7-korralisest kuurist, 1 x kuus. 1 x 1h 20 min
Mana teraapia on holistiline tervendamisviis, mis põhineb Havai traditsioonidel ja filosoofial ning keskendub eluenergia, ehk mana, tasakaalustamisele ja suunamisele keha, vaimu ja emotsioonide tervendamiseks ja harmoonia saavutamiseks.

Teraapiline massaaž 50 min/1h 20 min
Teraapiline massaaž on spetsiifiliselt kliendi individuaalsetele vajadustele kohandatud massaažiliik, mille eesmärk on leevendada füüsilisi vaevusi, parandada keha liikuvust, vähendada valu ning soodustada üldist heaolu ja tervist.

Silmanägemise parendamise masaaž

Silmanägemise projekt on minu enda teadmiste ning uurimustöö tulemus, mis oli mu Idamaade meditsiini õpingute lõputöö. Kõik osalejad uurimuses, kui ka järgnevad kliendid, on nägemist suuremal või vähemal määral parendanud.

NB! Kõikidele teenustele on võimalik tellida ka KINKEKAARTE.

© 2018 Blanka | Aknalb OÜ | blanka@blanka.ee